Рятувальники Рівненщини у вересні замовили техніки на майже 100 мільйонів 
05.10.2022   //   107 Переглядів

Протягом 19-21 вересня пожежно- та аварійно-рятувальні загони Головного управління ДСНС у Рівненській області уклали 9 угод на купівлю спеціальної техніки загальною вартістю 92 млн 144 тис. грн. Усі закупівлі провели без використання електронної системи Prozorro за процедурою «Українська визвольна війна», яка в умовах воєнного часу дає можливість замовникам напряму купувати критично необхідні товари й послуги. 

Як ідеться в системі Prozorro, Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Рівненського управління ДСНС купив у ТОВ «Валідус Спецавто» за 21 млн 778 тис. грн спеціальну піротехнічну машину важкого типу (ВС ПМ–В TGS). У цієї ж фірми рятувальники придбали спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу (ВС ML200 САРМ-Л) за 6 млн 929,8 тис. грн. 

У ТОВ «Техно Трейн» загін купили самоскид типу Ford Trucks 3542D (20 тонн) за 5 млн 463 тис. грн і сідельний тягач Ford Trucks 3548T LR за 5 млн 205 тис. грн. 

Згідно з договорами, техніку мають поставити до 21 листопада.

Шостий Державний пожежно-рятувальний загін Рівненського управління ДСНС підписав угоди з ТОВ «Валідус Спецавто» про купівлю спеціальної аварійно-рятувальної машини середнього типу (BC ID70C21D-1 САРМ-С) за 11 млн 879 тис. грн і з ТОВ «Промислова Компанія «Пожмашина» на придбання пожежної автоцистерни, пожежного автомобіля для пожежогасіння і проведення рятувальних робіт за 11 млн грн.  

Судячи з підписаних документів, строк поставки – 16 грудня. 

Також ТОВ «Валідус Спецавто» поставить для Третього державного пожежно-рятувального загону спеціальну аварійно-рятувальну машину середнього типу (ВС ID70C21D-1 САРМ-С) за 11 млн 879 тис. грн, а ТОВ «Промислова Компанія «Пожмашина» пожежну автоцистерну за 11 млн грн

Сьомий Державний пожежно-рятувальний загін Рівненського управління ДСНС за 6 млн 930 тис. грн купив у ТОВ «Валідус Спецавто» спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу (ВС ML200 САРМ-Л), яку мають поставити до 21 грудня. 

За інформацією з аналітичної системи Youcontrol, засновником ТОВ «Валідус Спецавто» є Андрій Олександрович Нагорний. Підприємство за період участі в публічних закупівлях підписало договорів на суму 1,4 млрд грн. 

ТОВ «Техно Трейн» зареєстроване минулого року у Дніпрі Сергієм Олександровичем Кривим. Отримувати держпідряди фірма стала лише цього року, постачаючи техніку рівненським та сумським рятувальникам. 

ТОВ «Промислова Компанія «Пожмашина» записана на Олега В’ячеславовича Авер’янова, котрий, як писали «НАШІ ГРОШІ», очолював обласну організацію «Радикальної партії Олега Ляшка» на Чернігівщині та свого часу був призначений заступником керівника ДСНС Зоряна Шкіряка. 

Залиште відповідь