Наплутавши з документами сімейна фірма депутата Хмельницької облради втратила багатомільйонне замовлення на поставку піску
05.10.2022   //   116 Переглядів

За результатами спрощеної закупівлі Гіванський завод спецзалізабетону Акціонерного товариства “Укрзалізниця” замовив у ТОВ “Коллаба” 18 тисяч тонн піску. Вартість контракту при цьому склала 9,94 мільйонів гривень. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Окрім ТОВ “Коллаба” до участі у торгах долучилось Виробничо-комерційне ПП “Явір-Транс” пропозиція кого була вигіднішою на 122,58 тисяч гривень. Тим не менш замовник відхилив її, оскільки в тендерній документації учасника виявилось кілька помилок. Зокрема предметом закупівлі був вказаний “пісок природній “річковий”, в той час як в технічній специфікації поданій “Явір-Транс” значився вже “пісок природній будівельний”, а в сертифікаті відповідності та радіаційному сертифікаті і взагалі – “пісок щільний важкий, природній рядовий для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій і робті”. Таким чином за невідповідність вимогам до предмета закупівлі пропозицію ВКПП “Явір-Транс” було відхилено.

Відповідно до підписаного з ТОВ “Коллаба” договору, підрядник має поставляти замовнику весь товар партіями, згідно попередньо поданих заявок. Повністю  виконати замовлення фірма має до кінця поточного року. 

Власником ТОВ “Коллаба” є підприємець з Київщини Ярослав Пашнюк. 

ВКПП “Явір-Транс” належить Наталії Лукашук, дружині депутата Хмельницької обласної ради від “Батьківщини” Олега Лукашука. Сімейство бізнесмені вельми вельми продуктивне, лише Наталія Лукашук значиться власником ТОВ “Блк ойл”, ТОВ “Делавер”, ДВКП “Кондор” та інших фірм.

Залиште відповідь