На Кіровоградщині низка скарг не допомогла підряднику виграти тендер у лідера поставок шкільних автобусів
04.10.2022   //   88 Переглядів

Відділ освіти Мар’янівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області за результатом тендеру уклало з ТОВ «АВТО-БАС» угоду про поставку шкільного автобуса вартістю 2 млн 489 тис. грн.

Про це йдеться в системі Prozorro.

Згідно з договором, спеціалізований шкільний автобус марки ATAMAN D093S2 мають доставити до 23 грудня. Гарантійний термін складає не менше 24 місяців, або не менше ніж на 100 тис. км пробігу від моменту поставки. Виробником автобуса є АТ «Черкаський автобус».

З ТОВ «АВТО-БАС» конкурувало троє учасників – ТОВ «Краф-Авто», ТОВ «Автоград-2007» з ціновими пропозиціями у 2 млн 500 тис. грн і ПАТ «Кіровоград-Авто» з остаточною ціновою пропозицією 2 млн 465 тис. грн.

Останнє підприємство закидало замовника скаргами. На етапі оголошення торгів фірма вказувала, що новоукраїнські освітяни прописали в тендерних умовах особливі вимоги накшталт кондиціонера в кабіні водія, певних систем бортової діагностики та інше. На вимогу учасника відділ освіти прибрав таку опцію з документації. На етапі вибору переможця, коли замовник відхилив пропозицію «Кіровоград-Авто», яка була найбільш економічно вигідною, фірма подала низку оскаржень. Підприємство наголошувало, що йдеться про технічні помилки, проте замовник не змінив свого рішення.

За даними аналітичної системи Youcontrol, засновником дилера – ТОВ «АВТО-Бас» вказаний Олександр Володимирович Свідерок, який прописаний у Хмельницькому. Як йдеться на сайті моніторингового проєкту Dozorro, протягом 2019-2021 років фірма займала другу сходинку серед постачальників шкільних автобусів, освоївши 225 млн грн.

ПАТ «Кіровоград-Авто» входить в корпорацію «УкрАвто», президентом якої є екснардеп від «Партії Регіонів» Таріел Васадзе, який минулого року очолив 88-му сходинку у списку Forbes. За час участі в публічних закупівлях, «Кіровоград-Авто» підписало договорів на 10,1 млн грн.

Залиште відповідь