Фірмі Дубінських віддадуть 53 мільйона на прибирання вулиць та ліквідації сміттєзвалищ Дніпра
04.10.2022   //   182 Переглядів

19 вересня 2022 року департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради повідомив про намір підписати договір із ТОВ “Екологія-Д” на послуги з благоустрою населених пунктів вартістю 52,9 млн. грн.

Документ опубліковано в системі Прозорро.

Згідно тендерного замовлення, до кінця року компанія повинна утримувати автошляхи, мости та шляхопроводи та ліквідовувати стихійних сміттєзвалища в Амур-Нижньодніпровському, Індустріальному та Самарському районах міста.

Конкуренцію ТОВ “Екологія-Д” на торгах склала ТОВ “МД Груп компані”. Фірма зареєстрована в березні 2021 року. Компанія має 16 не пов’язаних видів діяльності. Під час аукціону вона не знижувала своєї первинної пропозиції.

ТОВ “Екологія-Д” на ринку житлово-комунальних послуг Дніпра працює з серпня 2018 року. За цей час перемогла у 773 закупівлях на суму 1,13 млрд. грн. Левова частина цих грошей отримана за підряди від департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради. В вересні 2022 року чиновники  перерахували 10,8 млн. грн. за минулорічним договором на прибирання та підмітання вулиць.    

Як пишуть Наші Гроші, ТОВ “Екологія-Д” – компанія із бізнес-структури братів Дубінських, яка отримує багатомільйонні підряди в сфері ЖКГ Дніпропетровщини ще з часів Януковича. 

Нагадаємо, що в квітні фірма вже отримала 10-мільйонний підряд на ліквідацію сміттєзвалищ від департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради.

Залиште відповідь