У Черкасах на асфальт від соратника мера витратили більше коштів, ніж на потреби ЗСУ
30.09.2022   //   67 Переглядів

Протягом серпня-вересня 2022 року департамент житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради перерахував на рахунки ТОВ “Колтех-транс” 32 млн гривень.

Відповідна інформація міститься на порталі Spending.gov.ua.

Кошти перераховані у межах виконання підрядником договору поточного ремонту доріг міста, укладеного за результатом проведеної спрощеної закупівлі.

Зазначимо, що після повномасштабного вторгнення військ російської федерації до України Черкаська міська рада ухвалила зміни до програми підтримки війська, які передбачали фінансування потреба ЗСУ у розмірі 100 млн гривень. 

Станом на кінець вересня на казначейські рахунки армії рада (у особі все того ж департаменту ЖКК) перерахувала 20 млн гривень, двома платежами у березні та квітні. Після цього, згідно з інформацією на сайті Spending.gov.ua, кошти не перераховувались.

У одному з коментарів виданню 18000.сom.ua міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що всі кошти місцевого бюджету в умовах воєнного стану мають витрачатися виключно на подолання наслідків збройної агресії росіян.

У той же час, 27 вересня департамент ЖКК повідомив про намір укласти договір на поточний ремонт вулиць Черкас ще на 55 млн гривень. Підрядник, визначений за результатом проведеної спрощеної закупівлі, все те ж товариство “Колтех-транс”. 

ТОВ “Колтех-транс” зареєстроване у Черкасах та належить родині соратника Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка Сергія Колесніченка. На попередніх місцевих виборах Колесніченко безуспішно балотувався до Черкаської міської ради за списками партії “За майбутнє”, яку на Черкащині очолює Анатолій Бондаренко. На сьогодні в активі підприємства майже 70 угод, загальною сумою понад 375 млн гривень. 

Залиште відповідь