Канівчанина, який заперечував агресію РФ, суд на 10 років позбавив держпосад
30.09.2022   //   84 Переглядів

63-річний Ігор Максименко із Канева у соцмережах заперечував збройну агресію проти України. Суд заборонив йому обіймати посади в органах влади на 10 років.

Про це йдеться у вироку Канівського міськрайонного суду від 13 вересня.

Слідство встановило, що чоловік у «Однокласниках» поширював інформацію, у якій міститься публічне заперечення збройної агресії проти України.

«Военний аналитик Скотт Риттер об аморальности и опасности западного плана войны до последнего украинца». Або ж «Экс-полковник армии США: завершають свою задачу на юге по полному взятию под контроль Донбасса», – у вироку цитують пости Максименка із “Однокласників” у липні.

Йому інкримінують кримінальний проступок, передбачений частину 1 статті 111-1 КК України (публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, публічні заклики до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України).

У суді Максименко визнав вину.

Суддя Богдана Євтушенко винесла вирок визнати винуватим та призначити йому покарання у виді позбавлення права обіймати посади в органах державної влади на строк 10 років.

У 2015 році Максименко балотувався у Канівську міську раду від партії “Опозиційний блок”.

Залиште відповідь