Фірма ексдепутата, якого підозрювали в розкраданні коштів, без торгів взяла замовлення на ремонт харчоблоку ліцею
30.09.2022   //   105 Переглядів

За результатами спрощеної закупівлі ТОВ “Західметал” отримало замовлення на капітальний ремонт харчоблоку Карпилівського ліцею Клесівської селищної ради Рівненської області. За свою роботу фірма отримає 481,02 тисяч гривень. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Техзавданням передбачена заміна вентиляції, встановлення нових світильників, вимикачів, кранів, унітазів, умивальників, душових піддонів і змішувачів. Крім того мають бути здійснені тепло- та шумоізоляція приміщення, вирівнювання підлоги і облаштування асфальтобетонних покриттів доріжок і тротуарів. 

Сарненське ТОВ “Західметал” стало єдиним учасником, що подало свої тендерні пропозиції. Запропонована фірмою ціна ідентична очікуваній вартості визначеній ліцеєм. Цей договір став вже 89 замовленням отриманим в системі Prozorro. Загалом на бюджетних закупівлях підприємство отримало підрядів на 407,94 мільйонів гривень. 

Єдиним власником, а заодно й директором ТОВ “Західметал вказаний Олег Жошко, ексдепутат Сарненської райради Рівненської області. На останніх виборах підприємець також булотувався від партії “Європейська солідарність”, однак достатньо голосів не набрав. Два роки тому Жошка підозрювали у розкраданні 2,7 млн грн. бюджетних грошей під час ремонту дороги. За цей час справа та і не була завершена.

Залиште відповідь