Фірма бізнес-партнера депутата Острозької міськради взяла багатомільйонний підряд на реконструкцію спортшколи
30.09.2022   //   90 Переглядів

Провівши відкриті торги Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА визначився з підрядником, що проведе реконструкцію будівлі спортивної школи у місті Березне. За 44,18 мільйона гривень замовлення зголосилось виконати ТОВ “Будівельна виробнича компанія Форвард Плюс”. 

Ще до початку аукціону один з потенційних учасників торгів – ТОВ “Коменергосервіс”, пробував оскаржити одну з дискримінаційних, на їхню думку вимог. А саме наявність досвіду будівництва або реконструкції навчальних закладів саме спортивного профілю. Представники фірми наголошують – мали достатньо виконаних замовлень щодо ремонту навчальних закладів в тому числі й з наявними спортивними залами та відкритими майданчиками. Однак профілю “спортивний” вони не мали. На думку “Коменергосервіс” така вимога щодо попереднього досвіду штучно звужує конкуренцію на майбутніх торгах, тож її варто прибрати з тендерної документації. Цю вимогу потеційного учасниками однак було відхилено, оскільки, на думку департамента під час реконструкції необхідно буде виконувати ряд специфічних робіт, які якісно може реаілзувати лише учасник з необхідним досвідом. 

У підсумку ТОВ “Коменергосервіс” на торги так і не прийшов, а конкуренцію ТОВ “Будівельна виробнича компанія Форвард Плюс” склало ПП “Благобудсервіс”, чия пропозиція однак була значно дорожчою – на 1,74 млн грн.

Відповідно до техзавдання підрядник має зайнятись заміною підлоги, сантехніки, системи опалення та покрівлі, розібрати та зібрати нові стінні перегородки, влаштувати тепло- та шумоізоляцію, встановити нові віконні блоки і багато іншого. 

ТОВ “Будівельна виробнича компанія Форвард Плюс” належить підприємцеві з Нетішина Олександру Клімчуку, який також є співвласником ТОВ “Форвард інвест білд”. Другим співвласником фірми вказаний В’ячеслав Драчук – депутат Острозької міської ради від партії “Слуга народа”. 

Залиште відповідь