Черкаські освітяни не змогли “освоїти” 14 мільйонів на ліжко-місця для переселенців
30.09.2022   //   107 Переглядів

20 вересня департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради відмінив закупівлю 1 тисячі двоярусних ліжок, а також 2 тисяч матраців до них. Товар мав бути використаний для облаштування приміщень для внутрішньо переміщених осіб.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. Причиною відміни нібито стала відсутність подальшої потреби у закупівлі.

Спрощена закупівля, очікуваною вартістю 10,2 млн гривень, була оголошена 19 серпня. Участь у аукціоні взяли 4 учасники, трьох з яких замовник дискваліфікував через різні порушення, зокрема. через відсутність всіх сторінок паспорту або ж не підкреслене слово у тексті проєкту договору. 

Пропозиції дискваліфікованих учасників були від 8% до 40% меншими за очікувану вартість. Крім того, учасники зазначали, що є безпосередніми виробниками товарів, які планували постачати.

У той же час акцептована пропозиція учасника-переможця київського підприємства “Ірідіан” було лише на 1% менше очікуваної вартості. Кияни повідомляли, що планують поставити освітянам товари виробництва іншої компанії. До цього у активі підприємства був вже один договір з черкаськими освітянами. Він стосувався постачання дизинфікуючих засобів. Саме на виробництві цієї продукції спеціалізується бенефіціар цього  товариства Володимир Вірьовкін. Він же є серед числа засновників компанії “Він стрім”, що за період пандемії отримала майже 1 тисячу угод від замовників із системи “Прозорро” на постачання різних дезінфікуючих засобів.

Після визначення переможця дискваліфіковані учасники, харківське підприємство “С.С.СКАФОЛДІНГ та одеське   “ЕЛКОН-ДІЗАЙН”, написали низку скарг на закупівлю до різних контролюючих органів. 

Також 20 вересня освітяни відмінили закупівлю 2 тисяч комплектів постільної білизни та іншого текстилю для потреб внутрішньо переміщених осіб. Причина аналогічна – відсутність потреби. Тут знову ж таки участь у аукціоні взяв підприємець Володимир Вірьовкін, шо запропонував ціну у 3,48 млн гривень, фактично аналогічну очікуваній вартості закупівлі. 

Найнижчу ціну запропонувала компанія відомого українського бізнемена Олександра Соколовського ТОВ “ТК-Домашній Текстиль” – 2,37 млн гривень,  що на 32% менше очікуваної вартості. Замовник понад тиждень не розглядав тендерні пропозиції і зрештою скасував закупівлю. 

Залиште відповідь