Суд не розгледів у діях депутата азартних ігор
29.09.2022   //   63 Переглядів

Придніпровський райсуд Черкас постановив закрити провадження щодо депутата Черкаської міської ради Олексія Мельника, на якого поліція склала протокол за азартні ігри.

У постанові зазначається, що 10 серпня на Мельника склали протокол про адміністративне правопорушення у частині 1 статті 181 КУпАП  (азартні ігри в громадських місцях).

Згідно з протоколом, о 23:55 у кафе «Бакінський двір» він брав участь у організованих без дозволу азартних іграх (грав у покер) на гроші, речі, інші цінності.

У судове засідання Мельник не з’явився, про причини неявки суду не повідомив.

Його адвокат пояснив у суді, що Олексій прийшов до закладу на свято в честь дня народження. Там люди відпочивали, дивились «Лігу Чемпіонів», грали в теніс, більярд. Жодні ставки не ставились, не було жодної можливості отримати виграшу.

За словами адвоката, будь-яких доказів, що Мельник брав участь у азартних іграх, матеріали справи не містять. Суд прийняв ці аргументи.

 У підсумку суд постановив закрити провадження щодо Олексія Мельника у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Олексій Мельник – депутат Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина”. Спочатку був заступником директора “Дирекції парків”. Потім очолив КП ЧЕЛУАШ, яке є балансоутримувачем доріг у обласному центрі.

Залиште відповідь