Одеські освітяни вдруге викинули продавців ”Еталонів”, аби віддати 60 млн за “Атамани”
29.09.2022   //   66 Переглядів

26 вересня Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації вдруге відхилив пропозицію учасника закупівлі 26 шкільних автобусів для громад Одещини.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.   

Закупівля автобусів була оголошена освітянами 8 липня. До участі у ній було подано чотири пропозицій, з яких одну було відхилено до початку аукціону. За результатом його проведення найнижчу ціну запропонувало товариство “Компанія “Інтербус”, що є дилером автобусів виробництва Бориспільствого автозаводу під брендом “Еталон”. Вартість їхньої пропозиції склала 61 млн 854 тисячі гривень. Втім пропозиція була відхилена вже після проведення аукціону через нібито неподання переможцем належних документів, зокрема інформації про відсутність уповноважених осіб продавця у реєстрі тих, хто вчинив корупційні правопорушення. На думку замовника, така довідка має бути скріплена електронним підписом НАЗК, втім документ переможця був скріплений електронною печаткою НАЗК.  

Це вже друге відхилення дилерів “Еталону” одеситами. Вперше їх дискваліфікували на етапі прекваліфікації через невідповідність пропозиції, втім рішення було оскаржене в Антимонопольному комітеті та скасоване. Відповідно учасника допустили до аукціону.

Другу ціну запропонував дилер автобусів під брендом “Атаман”, що випускається заводом “Черкаський автобус”, ТОВ “АВТО-БАС”. Їхня пропозиція – 63 млн 440 тисяч гривень. 

На сьогодні саме дилери “Еталонів” та “Атаманів” ділять фактично навпіл національний ринок автобусів для перевезення школярів. ТОВ “Авто-бас” зареєстроване у Києві та належить Олександру Свиридюку. В активі підприємства 133 угоди на постачання транспортних засобів, загальною вартістю понад 330 млн гривень. 

 

Залиште відповідь