Комунальники на Тернопільщині віддали всі вересневі ремонтні замовлення фірмі керівника ліквідованого райавтодора
29.09.2022   //   115 Переглядів

Комунальне підприємство “Білобожниця” Білобожницької сільської ради протягом вересня віддало 13 замовлень на аварійно-відновлювальні роботи ТОВ “БМБУД”. Загальна вартість робіт складає 11,82 мільйонів гривень. Це взагалі всі договори такого напрямку які комунальники підписали цього місяця. 

Усі закупівлі було проведено поза системою Prozorro, відповідно про публічну конкуренцію мова не йде. В договорах мова йде про проведення ремонтних робіт на вулицях населених пунктів Косів, Звиняч, Полівці та Білобожниця. Вартість контрактів варіюється від 332,4 тисяч гривень до 2,2 мільйонів гривень.

Прикметно, що в 11 договорах ціна квадратного метра відновленого дорожнього полотна, відповідно до підписаних договорів, складала 560-707 грн/м2. Усі ці контракти на Prozorro містили зведені кошторисні розрахунки. Однак було й два договори де ці коштори були відсутні, а ціна за “квадрат” виявилась суттєво більшою. 

Зокрема аварійно-відновлювальні роботи на площі 520 м2 вулиці Сінгаєвського в c.Білобожниця, обійшлись замовнику в 916,53 тис грн. Тобто 1762 грн/м2. А от роботи на 135 м2 вулиці Комарова, у тому ж селі, виявились ще дорожчими – 2462 грн/м2. Загальна сума цього договору – 332,4 тис грн. 

Власниками ТОВ “БМБУД” вказані Валерій Носик, останній керівниц нині ліквідованого “Лановецького райавтодора”, та ТОВ “Сарсама сервіс” Надії Бабійчук, яка заодно очолює Державний навчальний заклад “Скалатський професійний ліцей”. 

Залиште відповідь