Дніпровські комунальники замовили ремонт спортивних та дитячих майданчиків на 5 мільйонів
29.09.2022   //   551 Переглядів

КП “Розвиток територій міста” Дніпровської міської ради віддав 28 підрядів на ремонт елементів благоустрою ФОП Олександр Костенко на загальну суму більше 5 млн. грн.

Про це інформує електронна система публічних закупівель Prozorro.

Ремонт дитячих та спортивних майданчиків КП “Розвиток територій міста” замовив у різних районах міста. Закупівлі проводилися за спрощеною процедурою. Всі підряди забрав один виконавець – ФОП Олександр Костенко. Конкурентів у нього не було. Єдину закупівлю, на яку таки подалася та перемогла фірма-конкурент ТОВ Торгівельний дім “Н`ю-лайн”, було скасовано замовником.

ФОП Олександр Костенко працює з 2014 року. Згідно довідок у тендерній документації, підприємець має договір про співпрацю із виробником гумового покриття ТОВ «Бантон 32» дніпрянина Антона Боровіковам та є офіційним представником виробника спортивного інвентарю та обладнання для дитячих майданчиків ТОВ «Спортфіт».

В Дніпрі Спортфіт має свій інтернет-майданчик. Там можна скачати прайс-листи на все обладнання виробника. Де ж саме знаходиться виробництво із викладених на сайті документів незрозуміло.

Цікаво, що сам заявлений виробник спортивного обладнання ТОВ «Спортфіт» на Прозорро не торгує. Фірма прописана в Чернігові в звичайній багатоповерхівці та належить Олександру Кубраку, який має чернігівську прописку. При цьому Кубрак є директором дніпровської компанії ТОВ «Спорт бізнес центр».  

А раніше Кубрак був директором дніпровської компанії  «Вадзаарі», серед засновників якої ГО Спортивний клуб «Дінамо-С» та офшорне ТОВ «Конкорт». В 2014 році фірму ліквідували, лишивши борги по зарплаті. «Вадзаарі» мало кілька фітнес-центрів та займалося продажем тренажерів. Як повідомляє ще живий сайт vadzaari.ua, фірма продавала спортивне обладнання виробництва ТОВ «Завод Динамо».  

Дружина підприємця Ірина Костенко оформлена як ФОП та разом із дніпрянкою Оксаною Ткаченко є співвласницею ТОВ НВП “Дніпрожим”. Це підприємство також прописане в жилому будинку – за адресою реєстрації родини Костенко і, згідно інформації з реєстру, спеціалізується на виробництві спортивних товарів.

І сам Костенко, і його дружина, і ТОВ НВП “Дніпрожим” активно працюють із бюджетом. Головний замовник їхнього обладнання для спортивних та дитячих майданчиків – КП «Спорт Дніпро». На теперішній час родина спрацювала з дніпровськими комунальниками на 44 млн. грн. 

 

Залиште відповідь