Комунальник, якого взяли на хабарі, просив змінити запобіжний захід через інсульт
28.09.2022   //   86 Переглядів

Соснівський районний суд залишив підозрюваному у хабарництві черкаському комунальнику Владиславу Юрченку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.  

Про це свідчить ухвала суду від 9 вересня. 

Протягом двох місяців Юрченко виконував обов’язки директора комунального підприємства “Дирекція парків”, поки не був затриманий 4 серпня під час отримання хабара у 77 тисяч гривень. За версією слідства, Юрченко вимагав ці кошти з підприємця, який здійснює свою діяльність на території одного з місцевих парків,  розміщуючи там розважальні атракціони для дітей. 

8 серпня Соснівський районний суд обрав для Юрченка запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном на два місяці. Апеляційна інстанція відповідне рішення підтримала. 

Разом з тим захисник підозрюваного звернувся до суду з клопотанням про перегляд запобіжного заходу через хворобу Юрченка. За словами адвоката, його підзахисний пережив інсульт після затримання і потребує санітарно-курортної реабілітації. Окрім того, він також є інвалідом другої групи. 

У свою чергу прокурор заперечив проти зміни запобіжного заходу для Владислава Юрченка і зазначив, що йому надані всі можливості для проходження стаціонарного лікування та реабілітації у одній з місцевих клінік. 

Суддя, вивчивши клопотання та заперечення до нього, вирішив залишити підозрюваному запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Владислав Юрченко на попередніх місцевих виборах балотувався до місцевої ради за списками партії ВО “Батьківщина” але отримати мандат не зміг. Він став заступником керівника комунального підприємства – депутата місцевої ради від фракції “Європейська Солідарність” Сергія Рубана. Після звільнення Рубана у червні 2022 року очолив підприємство. 

Уже після власного затримання Юрченко написав заяву про відпустку за власний рахунок, а підприємство очолив ще один депутат місцевої ради, тепер вже від політичної сили “За майбутнє” Геннадій Шевченко. КП “Дирекція парків” – одне з найбільших комунальних підприємств Черкас. Воно опікується парками та скверами міста, забезпечуючи їх утримання та благоустрій. Окрім того, на території цих рекреаційних зон свою діяльність проводить низка місцевих підприємців. 

Залиште відповідь