Фіра з “чорного списку АМКУ” отримала два мільйона на благоустрій вулиці Тернополя 
27.09.2022   //   94 Переглядів

За результатами проведення спрощеної закупівлі Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради підписало з ТОВ “ТОМ-ІнвестБуд” договір щодо проведення капітального ремонту – благоустрою пішохідної зони на вулиці Львівській. Вартість робіт оцінили в 1,89 мільйона гривень. Відповідна інформація розміщена в системі Prozorro.

Техзавданням передбачалось, що підрдяник до кінця листопада проведе демонтаж дорожнього покриття вулиці, встановить нові бордюри, поребрики та водовідвідні лотки, облаштує пішохідні зони і посадить газон. Очікувана вартість замовлення при цьому складала 2,23 млн грн. 

Зареєстроване в селі Петриків Тернопільської області ТОВ “ТОМ-ІнвестБуд” стало єдиним учасником закупівлі. Запропонувавши виконати роботи за 1,89 мільйона гривень фірма отримала замовлення та 23-го вересня підписала відповідний договір. 

Зауважимо, що підприємство входить до так званого “чорного списку АМКУ”, тобто протягом останніх 3 років притягувалось до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів. Зокрема рішеннями антимонопольного комітету від червня 2021 року на підприємство було накладено штрафів на суму 244 тисячі гривень. Крім того фірма фірма фігурує як підозрювана сторона у справі про привласнення та розтрату майна на будівельних підрядах 2018-го року. Власниками ТОВ “ТОМ-ІнвестБуд” є Василь та Віталій Мазурики. В 2015-му Василь Мазурик пробував потрапити до Тернопільської міської ради від “Солідарності правих сил”, однак голосів забракло. 

Управління ЖКГ Тернопільської міської ради наразі очолює Олег Соколовський, який також кілька разів намагався потрапити до числа депутатів місцевої ради.

 

Залиште відповідь