Коростенські комунальники закуплять на мільйон технічної солі за  завищеними цінами
26.09.2022   //   99 Переглядів

Комунальне виробничо-господарське підприємство опублікувало намір укласти угоду з ФОПом Ющенко Іван Івановичем на закупівлю 60 тонн технічної солі. За результатами спрощеної закупівлі вартість угоди може скласти 1,02 млн грн. 

Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Комунальне виробничо-господарське підприємство розташоване у місті Коростень. 

Очікувана вартість робіт складала 1,06 млн грн. 19 вересня замовник опублікував намір укласти угоду з підприємцем Іваном Ющенко. 

Розрахунки показують, що за кожну тонну замовнику доведеться віддати по 17 тис. грн. За умовами тендерної документації, підрядник має поставити 60 тонн солі до 21 листопада 2022 року. 

Ціна на технічну сіль у ФОПа Ющенка Івана у порівнянні з іншими підрядниками значно різниться. Для порівняння, міське комунальне підприємство “Бердичівкомунсервіс” закупило у ПП “Віктор-Ком Імпекс” технічну сіль по 9,4 тис. грн за тонну, а КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради закупить у ТОВ “Євразійська Індустріальна Група” сіль по 8,8 тис. грн за тонну. 

Іван Іванович Ющенко зареєстрований як ФОП з 2018 року у селі Рудка Полтавської області. Спеціалізується підприємець на неспеціалізованій оптовій торгівлі. За даними bi.prozorro, підприємець з 2019 року отримав держзамовлень на 1,1 млн грн.

Залиште відповідь