У вересні різниця цін на яйця для замовники Тернопільщини склала 35%
23.09.2022   //   167 Переглядів

Протягом перших трьох тижнів вересня замовниками Тернопільщини було підписано понад три десятка договорів на поставку яєць. Зачасту це було дрібні замовлення до 50 тисяч гривень від управлінь та відділів освіти, або власне навчальних закладів регіону. При цьому ціни на товар варіювались від 26 до 40 гривень за десяток. 

Найдешевші яйця, по 2,6 грн/шт дістались Комунальній установі “Центр надання соціальних послуг” Саранчуківської сільської ради. Постачальник – ФОП Гловацька Марія Ігорівна з міста Бережани. Попри відверто скромні суми контрактів, які зачасту підписує підприємиця, це не завадило їй отримати через Prozorro замовлень вже на 1,05 мільйона гривень. 

А от “найдорожчих” постачальників, що продавали яйця по 4 грн/шт, виявилось одразу кілька. Зокрема таку суму вартість одного яйця для Відділу освіти, культури, молоді та спорту Лопушненської сільської ради та Відділу освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді та спорту Борсуківської сільської ради встановив ФОП з села Іква Тернопільської області Токарський Юрій Володимирович. Прикметно, що у цей же проміжок часу підприємець встиг підписати ще два договори, однак за зовсім іншими цінами. Зокрема Відділ освіти Кременецької міської ради підписавши договір на 35,74 тис грн, отримав яйця по 3,5 грн/шт, а Державний навчальний заклад “Кременецький професійний ліцей” і взагалі заплатив по 2,9 грн/шт за 90 яєць. Юрій Токарський значно активніший за конкурентку та вже встиг отримати на публічних закупівлях замовлень на 9,6 млн грн. 

А от ФОП Денис Володимир Володимирович з села Млинівці у своїй ціновій політиці був послідовним встановивши планку в 4 грн/шт для обох своїх замовників – Управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради, а також Відділу освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради. А своєму активі на Prozorro підприємець має договорів на 1,05 мон грн.

По аналогічній, найвищій ціні вересня – 4 грн/шт, яйця замовникам Тернопільщини поставляли :

 

Залиште відповідь