Прикордонник, що здавав контрабандистам позиції на кордоні, відбувся гауптвахтою
23.09.2022   //   140 Переглядів

9 вересня Шевченківський районний суд міста Чернівці затвердив угоду про визнання винуватості у отриманні хабара, укладену між інспектором прикордонної служби та представниками місцевої прокуратури.

Як встановило слідство, обвинувачений, перебуваючи на посаді інспектора-прикордонної служби, вимагав від контрабандиста, який здійснював незаконне переміщення підакцизних товарів на територію іншої держави, грошових коштів у 40 євро за один ящик цигарок.

За ці кошти військовослужбовець обіцяв не втручатися у підпільну діяльність та не перешкоджати їй, а також інформувати про розстановку, часові проміжки перебування і наявність або відсутність прикордонних нарядів на кордоні та несення служби військовослужбовцями.

16 липня підсудний одержав за свої “послуги” 2 400 євро. У таку суму було оцінено товар, переміщений протягом трьох днів: 4, 5 та 13 липня, тобто 60 ящиків. 

Після отримання коштів чоловіка затримали та висунули обвинувачення за статтею 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянка або одержання неправомірної вигоди). 

Прикордонник свою провину визнав та пішов на угоду зі стороною обвинувачення, яку підписали  23 серпня. Документом передбачено покарання у вигляді трьох місяців утримання на гауптвахті та заборона протягом трьох років перебувати на адміністративних посадах.

Залиште відповідь