Правоохоронці Кіровоградщини поповнило автопарк двома мінівенам від фірми одесита з політичними амбіціями
23.09.2022   //   103 Переглядів

За результатами спрощеної закупівлі Управління поліції охорони в Кіровоградській області прозвітувало про підписання з ТОВ “Автогруп Кропивницький” договору на придбання двох автомобілів RENAULT Express. Вартість замовлення склала 1,37 млн грн. 

За умовами контракту підрядник поставить полісменам два білих дизельних мінівена з 6-тиступінчатою коробкою передач, по 687,58 тис грн кожен. Автомобілі мають бути оснащені центральним замком, круїз-контролем, бортовим комп’ютером, 15-тидюймовими сталевими дисками, автосигналізацією StarLine E66 BT ECO, аудіосистемлю Radio Connect R&Go та окремим ящиком для рукавичок. 

Автівки мають бути новими – не пізніше 2022 року випуску, та такими, що не були у вжитку. Гарантійний термін експлуатації – 3 роки або пробіг 100 тис кілометрів. Поставити товар “Автогруп Кропивницький” має до 20 листопада поточного року. 

В автосалонах ціни на авто в такій комплектації стартують від 683,8 тис грн. 

Власником ТОВ “Автогруп Кропивницький” є відомий одеський підприємець Григорій Гріншпун, якому належить десяток фірм в Кіровоградській, Одеській, Дніпропетровськй та Черкаській областях. Зокрема ТОВ “Автогор”, ТОВ “Моторкрафт”, ТОВ “Моторкар” та інші. 

Підприємець відомий не лише своїми успіхами в бізнесі, а й спробами потрапити до рад різних рівнів від партії “Батьківщина” та екстравагантними діями і пропозиціями. Зокрема Гріншпун на початку президентської каденції Зеленського запропонував останньому ввести на тиждень військовий стан і за цей час розстріляти всю “стару команду злодіїв і мародерів”. 

 

Залиште відповідь