На коштовне асфальтування укриття у дитячому садку витратять 280 тисяч
23.09.2022   //   97 Переглядів

20 вересня відділ освіти, молоді та спорту Карлівської міської ради Полтавської області завершив закупівлю послуг з облаштування відмостки у одному із укриттів, розташованих на території дошкільного навчального закладу.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Договір укладено за результатом проведеної спрощеної закупівлі, участь у якій взяв лише один учасник, що врешті і став переможцем. Договір укладено з місцевим підприємством “Дорожньо-ремонтне експлуатаційне підприємство”. 

Кошторисом передбачено облаштування нового асфальтного покриття на площі 357 квадратних метри. Відповідні послуги підрядник оцінив у 279,5 тисяч гривень. Роботи, згідно з договором та оголошенням про закупівлю, мають бути завершені до 1 листопада 2022 року.

Згідно з відомостями ресурсів, у ході виконання ремонтних робіт підрядник планує використати 34 тонни асфальту за ціною 4950 гривень за тонну. Відповідна ціна є вищою за ціну, що пропонують підрядники у регіоні під час виконання дорожніх робіт. 

Підприємство “Дорожньо-ремонтне експуатаційне підприємством” зареєстроване у місті Карлівка та має в активі понад 100 угод, укладених та оприлюднених у системі “Прозорро” з різними замовниками. Загальна їх вартість – 19,2 млн гривень. Більша частина угод укладались протягом 2018-2019 років. Підприємтво належить трьом місцевим бізнесменам: Анатолію Лисокобилці, Юрію Шаправському та Владиславу Єгоріхіну.

 

Залиште відповідь