“Універсальний” підприємець допоможе полтавчанам освоїти німецький грант з коштовними матеріалами та унітазами
21.09.2022   //   75 Переглядів

13 вересня полтавське комунальне підприємство “Інститут розвитку міста” завершило закупівлю послуг поточного ремонту приміщень для облаштування місць тимчасового прихистку для вимушених переселенців. Замовник проводив спрощену закупівлю з трьома лотами, у яких в результаті переміг один учасник – київське товариство “Алсвіт-плюс”. 

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Підприємство облаштує душові кабіни й туалети у трьох комунальних закладах Полтавської громади. Кошти на фінансування відповідних видатків передбачені грантом від однієї з неурядових німецьких організацій.

Відповідно до кошторисної документації, під час виконання  ремонтних робіт будуть встановлені душові піддони ціною майже 16 тисяч гривень за штуку, фарфорові та напівфарфорові унітази за 8800 гривень, газовий бойлер за 33 тисячі гривень, а також керамічна плитка, вартістю 1300 гривень за квадратний метр із клеючою сумішшю CERESIT CM 17 по 53 гривні за кілограм (вартість в одній із торговельних мереж – 32 гривні за кілограм), тощо. 

Загальна вартість ремонтних робіт на трьох об’єктах складає 749 892,27 гривень. Вони мають бути виконані до 23-го вересня, тобто за 10 днів з моменту підписання угоди. 

Товариство-підрядник належить киянину Олександру Солов’яну і до цього отримало право на постачання хімікатів для боротьби з амброзією. Як приватний підприємець Солов’ян має з різними комунальними установами Полтави 39 договорів, переважно на постачання протипожежного обладнання. 

 

Залиште відповідь