Фірма власника футбольного клубу “Верес” відсудила у рівненського КП 690 тисяч за неоплачене тепло
21.09.2022   //   86 Переглядів

Господарський суд Рівненської області пристав на аргументи ТОВ “Рівнетеплоенерго” та зобов’язав стягнути з КП “Управління майновим комплексом” Рівненської міської ради 689,3 тис грн боргу за спожите тепло. Відповідне рішення з’явилось в реєстрі судових рішень 14-го вересня поточного року.

Як вдалось з’ясувати на початку березня 2022 року між сторонами було укладено договір  про надання послуги з постачання теплової енергії. Документом було передбачено, що він набирає чинності з моменту його підписання та поширює свою дію на відносини, що виникли між сторонами з 01 листопада 2021 року і діє протягом року з дати набрання чинності.

 Щомісячно, в період з 24 по 27 число, представники “Рівнетеплоенерго”  знімали показань засобів вимірювальної техніки вузла комерційного обліку теплової енергії та надавали на підпис акти виконаних послуг. Усі ці акти було відповідним чином завізовано комунальниками, що підтверджує вчасне та якісне виконання підрядником своїх зобов’язань. 

А от КП “Управління майновим комплексом” оплачували отримане тепло не так вчасно. Задля нівелювання конфліктної ситуації між сторонами навіть було підписано договір про реструктуризацію заборгованості за спожиту теплову енергію. Однак і його комунальники виконали у повному обсязі, на підставі чого “Рівнетеплоенерго” у травні направив до “Управління майновим комплексом” листа про розірвання відповідного договору. 

Ознайомившись з матеріалами справи та не отримавши доказів погашення відповідачем заборгованості суд прийняв рішення – стягнути з КП “Управління майновим комплексом” Рівненської міської ради на корить ТОВ “Рівнетеплоенерго”  689,3 тис грн боргу та 10,34 тис грн судового збору. 

Власником ТОВ “Рівнетеплоенерго” вказане ТОВ “Управляюча компанія “Укртепло” яка в свою чергу належить столичному підприємцеві, засновнику групи компаній “Уктепло” та президенту футбольного клубу “Верес” Івану Надєїну. Наразі підприємцеві належить зо два десятка підприємств, зокрема ТОВ “Тіс еко”, ТОВ “Уктепло Полтава”, ТОВ “Енергосерсвіна компанія “Еско Україна”, ТОВ “Мазурівська ГЕС”, ТОВ “Укргідро 2009” та інші. 

Залиште відповідь