У Міжгір’ї місцевий депутат підвозитиме дрова з лісгоспу до шкіл за 1,2 мільйона 
20.09.2022   //   116 Переглядів

Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури виконкому Міжгірської селищної ради Закарпатської області 15 вересня за результатами тендеру замовило ФОП Іван Беля за 1,19 млн грн прокат вантажівок, які підвозитимуть дрова до шкіл Міжгірської територіальної громади. 

Про це йдеться у «Прозорро».

До 31 грудня мають розвести 1500 кубометрів дров по ціні 14,58 гривень за перевезення 1 кубометра на 1 км. 

Згідно ТЗ замовника, у вартість підвезення дров включена вартість навантаження, доставки та розвантаження деревини зі складів ДП «Міжгірське ЛГ» на території Вучківського лісництва, Запереділянського лісництва, Міжгрського лісництва, В.Бистрянського лісництва, Майланською лісництва, Лопушнянського лісництва, Соймівського лісництва.

Переможцем тендеру став депутат Міжгірської територіальної громади від «ОПЗЖ» Іван Беля. Його єдиним конкурентом був ФОП Олександр Бігар, який запропонував трохи вищу суму. 

Як ФОП Беля займається лісозаготівлею та надає послуги з благоустрою КП Міжгірської селищньої ради «Чисте Міжгір’я». Загальна сума контрактів, укладених з комунальними підприємствами селищної ради складає 1,8 млн грн. 

Сума контрактів з його ПП «Науково виробнича фірма «Благоустрій-М», яке надає Міжгірській селищній раді послуги з благоустрою – 4,3 млн грн. 

У власності депутата та його компаній, згаданого вище ПП та ТОВ «Міжгірський агрокомплекс», що протягом 2017-19 років розробляло лісосіки для ДП «Міжгірське ЛГ», немає вантажного автотранспорту. За ними зареєстровані лише легкові авто: MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2005 р.в., LAND ROVER DISCOVERY 1996 р.в., седан KIA MAGENTIS 2008 р.в. та автобус у користуванні ПАЗ 32051 з безстрокової ліцензією на пасажирські перевезення.

 

Залиште відповідь