Сцепдозволи на родовища глини в Закарпатті дістались депутату-прогульнику з Харківської облради
20.09.2022   //   254 Переглядів

Державна служба геології та надр продала п’ять спецдозволів на користування надрами у Закарпатській області. 

Про це повідомляє Закарпатська ОВА.

Зокрема, на Оноцьке та Нижньокоропецьке родовища,  Чабанівську ділянку Чабанівського родовища, Квасівську та Зняцівську ділянки. Родовища багаті на граніт, легкоплавну глину, глину та каолін. 

Спецдозволи на Оноцьке та Нижньокоропецьке родовища, а також Чабанівську ділянку Чабанівського родовища, дозволяють проводити геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку корисних копалин для подальшого видобування протягом 20-ти років. Дозволи на Квасівську та Зняцівську ділянки – протягом 5-ти років. Сумарно за спецдозволи на родовища у Берегівському, Мукачівському та Ужгородському районах переможець запропонував 18,4 млн грн. 

Перможцями аукціонів стали ПАТ «Майдан-Вильський комбінат вогнетривів» та колективне підприємство «Полонський завод «Маяк». Обидва входять до вертикально-інтегрованої групи компаній, що забезпечує повний цикл виробництва та дистрибуції керамічної плитки – «Голден Тайл».

Керівник та засновник «Голден Тайл» – Валентин Шеветовський, депутат Харківської облради від політичної партії «Блок Кернеса – успішний Харків». Один із спонсорів політсили, яку представляє в облраді. За даними Руху ЧЕСНО, у 2021 році депутат жодного разу не відвідав засідання своєї профільної комісії та усього лише 14% сесій обласної ради, а тому є кандидатом на відкликання.

ПАТ Валентина Шеветовського «Харківський плитковий завод» – один із найбільших споживачів електроенергії в Україні. Також через цю юрособу, Шеветовський до 2020 року був власником харківського футбольного клубу «Металі́ст 1925».

 

 

 

 

 

Залиште відповідь