Полтавські медики “заточили” 700 тисяч під обладнання від місцевого виробника
20.09.2022   //   72 Переглядів

16 вересня у Полтаві Третя міська лікарня повідомила про намір укласти договір за результатом проведених відкритих торгів на закупівлю обладнання для реабілітації, вартістю 756 тисяч гривень. 

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Тендерною документацією передбачалося 17 одиниць різних товарів, “заточених” переважно під продукцію місцевого бренду  “Сімбо”. Зокрема, мова про корегуюче дзеркало ДРК-01М, апарат-імітатор ходьби ZEPU-KB101, тренувально-реабілітаційний пристрій «Симулятор побуту» тощо. 

Умови документації ніхто не оскаржував.

В результаті проведеного аукціону, участь у якому взяло два учасники, найнижчу ціну запропонувало місцеве підприємство “Норма-трейд”, що є безпосереднім виробником обладнання під брендом “Сімбо”. Запропонована ним ціна – 723,5 тисяч гривень.

 Згідно з його пропозицією, найкоштовнішим придбанням для медиків стане “авторська розробка” “Норма-трейд” тренажер “Симулятор побуту” для покращення та відновлення моторики верхніх кінцівок за 188 тисяч гривень. 

Це вже другий подібний апарат, який купують полтавські лікарі. Пропозиція не містить документів, що підтверджують ефективність відповідного обладнання. Напередодні подібний пристрій за аналогічну ціну купили у 4-тій міській клінічній лікарні. 

Також медики заплатять 120 тисяч за імітатор ходьби для дорослих ZEPU-KВ101 та понад 90 тисяч за масажний стіл СМЕ-1 місцевого виробника. Водночас схоже обладнання інших виробників коштує у рази дешевше.

ТОВ “Норма-трейд” зареєстроване у Полтаві та належить Бондаренку Богдану Юрійовичу. На сьогодні компанія має близько 500 угоди із замовниками із системи “Прозорро”, загальною вартістю 27 млн гривень, більшість яких з Полтавської області. Предметом договорів переважно є різне реабілітаційне та медичне обладнання.

Залиште відповідь