На вулицях Мукачева за мільйон встановить паркувальні стовпчики компанія з кримінальним шлейфом 
20.09.2022   //   263 Переглядів

Мукачівське міське комунальне підприємство «Ремонтно-будівельне управління» за результатами аукціону 9 вересня витратить 1 млн грн. на 1500 паркувальних стовпчиків. 

Про це йдеться у «Прозорро».

Закупівлю провели за спрощеною процедурою. Повідомлення про намір укласти договір з переможцем відкритих торгів опубліковано 9 вересня.

Переможцем тендеру стало ТОВ «АТМ Юніон», яке з самого початку запропонувало найнижчу ціну серед ще трьох конкурентів. Фірма знаходиться у Києві і належать мешканцям столиці Тимуру Бекбулатову та Олександру Ющенку.

ТОВ «АТМ Юніон» фігурує у двох кримінальних судових провадженнях щодо привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем групою осіб при закупівлях паркувальних стовпчиків та шахрайства, вчиненого у особливо великих розмірах, які привласнили бюджетні кошти

Також фірма фігурує у двох господарських судових провадженнях як боржник, що порушив умови договору і не заплатив за поставлений товар. У обох випадках суд зобов’язав ТОВ «АТМ Юніон» повернути борги.

Залиште відповідь