У Бершаді два замовника придбали кілька тисяч літрів палива з різницею в 4 гривні на літрі
18.09.2022   //   81 Переглядів

Одразу кілька бюджетних замовників міста Бершадь, що на Вінниччині, закупились в середині вересня паливом. Так Комунальне унітарне підприємство “Берлан”  придбало 6 тис л. бензину А-95 та 10 тис л. дизпалива, витративши на все 860 тис грн. Відповідний договір з ТОВ “Тат ойл” підписали 12-го вересня. 

А от відділ освіти та спорту Бершадської міської ради 7-го вересня замовив у ТОВ “Інвест енерго трейдінг” 1,8 тис л. бензину А-95 і 11,72 тис л дизпалива. Загальна вартість контракту склала 767,04 тис грн. 

Обидві закупівлі було проведено за переговорної процедурою, оскільки на попередні торги не прийшло достатня кількість учасників. Крім того в обидвох випадках замовники купували не одразу всю партію товару, а право заправляти вказаний літраж на заправних станціях постачальника. Для цього бюджетникам мають надати відповідну кількість паливних талонів. Обидва договори діють до кінця поточного року. 

Як вже було згадано між підписанням договорів минуло лише 5 днів, однак ціни на паливо суттєво відрізняються. ТОВ “Тат ойл” продав бензин по 51 грн/л, а ДП по 55 грн/л, в той час як у ТОВ “Інвест енерго трейдінг” ціна бензину 55 грн/л, а ДП – 57 грн/л. 

Таким чином у порівнянні з договором КП “Берлан”, відділ освіти та спорту Бершадської міськради переплатив за паливо 30,64 тисячі гривень.

ТОВ “Тат ойл” було зареєстроване в 2019-му році у місті Чорноморську. Власниками є одеські підприємці Костянтин Саричев, якому також належить ТОВ “Терапрайд”, і Вікторія Глотова. Фірма є досить активним учасником публічних закупівель. На момент публікації матеріалу встигла підписати через Prozorro контрактів на 119,65 млн грн.

Іванофранківське ТОВ “Інвест енерго трейдінг” на ринку з кінця 2016-го року. Власник, він же керівник фірми, – Петро Кузик, який раніше був зареєстрований як ФОП з основним КВЕДом – діяльність таксі. За час існування Prozorro встиг отримати та підписати бюджетних замовлень на 339,15 мільйонів гривень. 

 

Залиште відповідь