Сільрада віддала ФОПу 260 тисяч на косіння трави та підмітання дитячого майданчику і скверу
17.09.2022   //   150 Переглядів

14 вересня Бурлачобалківська сільська адміністрація Чорноморської міської ради Одеської області уклала договір на утримання території дитячого майданчику. Інформація про це міститься у системі “Прозорро”. Вартість угоди склала 130 тисяч гривень. Вона укладена за результатом спрощеної закупівлі, участь у якій взяв один учасник.

Учасник-переможець – місцевий підприємець Анатолій Калинюк. Договором передбачено збирання випадкового сміття та його перенесення до встановленого місця на 22 тисячі 500 гривень, підмітання тротуарів за ціною 105 гривень 100 квадратних метрів, скошування трави вартістю 130 гривень за квадрат. 

Послуги мають надаватися до кінця року. У тендерній пропозиції учасник зазначив, що має у власності мотокосу, бензопилу, тачку, три лопати та інше, що необхідне для виконання підряду. 

Окрім цієї угоди, у активі Калинюка уже є договір на 70 тисяч гривень на утримання скверу. Також він очікує на підписання договір  з покосу трави на суму трохи менше 60 тисяч гривень. 

Всього ж у активі 66-річного підприємця 6 угод, вартістю трохи менше 500 тисяч гривень. Всі вони укладені з Бурлачобалківською сільською адмінстрацією.

Залиште відповідь