У Черкасах росіянка виправдовувала удар ворога по Кременчуку
16.09.2022   //   104 Переглядів

Росіянка у Черкасах виправдовувала терористичний акт окупантів у Кременчуці. За це у суді вона відбулася забороною займати державні посади.

Про це йдеться у вироку Придніпровського райсуду Черкас від 29 серпня.

Згідно з матеріалами справи, 29 червня жінка у Фейсбуці виправдовувала удар росіян по торговому центру в Кременчуці 27 червня. Тоді, нагадаємо,  загинули більше 20 людей, а більше 60 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

У матеріалах справи цитують її коментар: «откуда у вас коменты русских? Просто тех, кто хочет поговорить с упрямой ненавистью и невежеством. Кроме инета есть и другая инфа. пришли, чтобы уничтожить все вооружение в Украины, потому что кроме смерти оно ничего не принесли и не приносит ни жителям Украины ни теперь уже чужому Донбасу. В Кременчуг е по торговому центру не стреляли, стреляли по заводу, где хранилось западное оружие – там осталась пыль, вот такое же было и от центра, где уже три недели не ходят люди. Вы от бессилия будете разрывать Фейсбук, благо вам его оставили. Будьте избирательны в инфо».

Дії жінки кваліфіковані за ч.1 ст.111-1 КК України (публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України).

Йдеться про уродженку Харкова, росіянку за національністю, яка проживає в Черкасах. Портал Судова влада опублікував ПІБ жінки: Стаканкова Ніна Михайлівна.

Свою вину у вчиненні інкримінованого їй кримінального проступку вона визнала повністю та розкаялася.

У підсумку суд визнав Стаканкову винною у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.111-1 КК України та призначив їй покарання у виді позбавлення права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування чи органах, що надають публічні послуги, строком на 10 років.

Залиште відповідь