Рівненські дорожники з переплатою віддали замовлення на 53 мільйона фірмі з орбіти нардепа-”слуги”
15.09.2022   //   90 Переглядів

Провівши спрощену закупівлюКомунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг” підписало контракт на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі Рівненської міської територіальної громади з ТОВ “Арт-брук”. Вартість замовлення підрядник оцінив у 53,07 мільйона гривень. 

Пропозиція ТОВ “Арт-брук” не була економічно найвигіднішою. Місцеве ПрАТ “Рівнешляхбуд” готове було виконати замовлення за 52,95 мільйона гривень. Однак цю пропозицію було відхилено, оскільки, на думку замовника, підприємство не підтвердило,що послугу буде надано з використанням матеріалів учасника. 

Варто зауважити, що подібна вимога містилась у “Додатку 2” тендерної документації замовника, однак її підтвердження окремою довідкою не було передбачено вимогами тієї ж таки документації. А от готовність виконати технічні вимоги замовника, викладені у “Додатку 2” учасник підтвердив, надавши відповідний гарантійний лист. Представники учасника намагались апелювати до комунального підприємства, вказавши на помилковість відхилення, однак безрезультатно. 

Таким чином відхилення економічно вигіднішої пропозиції  ПрАТ “Рівнешляхбуд” було потенційно незаконним, а замовник переплатить 123 тисячі гривень на цьому замовленні. 

ПрАТ “Рівнешляхбуд” є одним з важковаговиків галузі. З моменту впровадження Prozorro фірма встигла отримати замовлень на 4,27 мільярда гривень. Бенефіціаром та власником 100% акціонерного товариства є прописаний у Києві Микола Титенко. 

Власником, а заодно й керівником ТОВ “Арт-брук” вказано Віталія Федоришина. Телефонний номер фірми вказаний при реєстрації – +38(067)-581-93-93, я також контактним для благодійної організації “Всеукраїнський фонд допомоги родинам українських героїв “Друг”, в якій Федорошин є співзасновником. Двоє інших – депутат Рівненської міської ради від “Слуг народу” Юрій Чоборай та нардеп  від тієї ж партії Олександр Аліксійчук. 

 

Залиште відповідь