Активні торги збили комунальникам Бердичава ціну технічної солі на чверть
15.09.2022   //   208 Переглядів

Міське комунальне підприємство “Бердичівкомунсервіс” опублікувало намір укласти угоду з ПП “Віктор-Ком Імпекс” на закупівлю солі для посипання доріг та виготовлення протиожеледної суміші. За результатами спрощеної закупівлі вартість угоди може скласти 1,6 млн грн. 

Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Очікувана вартість робіт складала 2,16 млн грн. Участь у тендері взяло чотири фірми: ПП “Віктор-Ком Імпекс”, ТОВ “Зальц”, ТОВ “Зіо-Спорт” та ТОВ “Торговий дім “Кип і Ко”. Учасники активно торгувалися, скинувши ціну від 2 млн грн до 1,6 млн грн.

У підсумку замовлення на сіль для протиожеледної суміші може дістати ПП “Віктор-Ком Імпекс”. Повідомлення про намір підписати відповідну угоду було опубліковано в системі Prozorro 14 вересня. 

Розрахунки показують, що за кожну тонну замовнику доведеться віддати по 9,4 тис. За умовами тендерної документації, підрядник має поставити 170 тонн солі до 15 жовтня 2022 року. 

Ціни на технічну сіль, відповідно до укладених угод фірмою у вересні,  різняться. Так ПП “Віктор-Ком Імпекс” поставить КП “Знам’янський комбінат комунальних послуг”  сіль по 11 тис. грн за тонну, КП “Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство” по 9,5 тис. грн за тонну, а Гайсинському комбінату комунальних підприємств по 9,4 тис. грн.

Зазначимо, що 30 серпня комунальне підприємство “Бердичівкомунсервіс” замовило у ТОВ “Кодекк” 80 тонн солі для посипання доріг та виготовлення протиожеледної суміші на 920 тисяч гривень, тобто  11,5 тис. грн за тонну.

ПП “Віктор-Ком Імпекс” засноване у 2007 році у Чернігівській області, село Йорданешти. Спеціалізується фірма на оптовій торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Власником фірми є Віктор Божеску.

Залиште відповідь