Уманські комунальники орендували техніку підрядника і віддали йому на виконання роботи, проект яких він сам виготовив
14.09.2022   //   110 Переглядів

Протягом серпня Уманське комунальне підприємство “Уманьводоканал” (Черкаська обл.) уклало низку договорів, предметом яких є оренда різної будівельної та спеціальної техніки. Техніку надасть місцеве підприємство “Центр-монтаж-енерго”.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Всього укладено три угоди на прокат підйомних кранів вартістю 241 тисяча гривень, тракторів та самоскидів ціною у 164 тисячі гривень та ескаваторів ціною у 354 тисячі гривень. Угоди укладені за результатом проведених спрощених закупівель, участь у яких брав тільки переможець. 

Вслід за відповідними угодами 24 серпня уманські комунальники замовили у підприємства виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт самоплинного колектору ціною у 44 тисячі 500 гривень. Уже через 5 днів вони оголосили переговорну процедуру закупівлі робіт за відповідним проєктом. 

У результаті участь у процедурі взяло все те ж підприємство “Центр-монтаж-енерго”, договір з яким підписали 6-го вересня. Вартість угоди з капітального ремонту колектору складає 938 тисяч гривень. Згідно з дефектним актом до відповідної угоди,  має бути замінено близько 90 метрів труби колектору. Вартість матеріалу невідома, підсумкова відомість ресурсів замовник не оприлюднив. Так само, як і вартість роботи техніки, що має бути використана під час виконання підряду. 

Підприємство “Центр-монтаж-енерго” належить родині екс-депутата Черкаської обласної ради Володимира Кокодзея. У 2019 році його затримували під час нібито отримання хабара. Справа досі слухається Жашківським районним судом. Наразі її розгляд призупинено через проходження обвинуваченим Кокодзеєм служби у Збройних силах України.

Залиште відповідь