Полтавські комунальники через дискрецію віддають “улюбленому” ФОПу ще 3 мільйона
14.09.2022   //   90 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради 12 вересня оприлюднило договір на поточний ремонт покрівель 9 житлових будинків. Вартість угоди – 2,4 млн гривень. Вона укладена з місцевим підприємцем Миколою Власенком, що став єдиним учасником оголошеної комунальниками спрощеної закупівлі.

Згідно з умовами закупівлі, одним із критеріїв оцінки тендерної пропозиції, крім її безпосередньої ціни,   був термін відстрочення платежу за надані послуги. У своїй пропозиції підприємець Власенко зазначив, що готовий “чекати” оплату від замовникам протягом 241 дня. Це є опцією, і відповідна відстрочка платежу можлива, але не обов’язкова з боку замовника. Таким чином замовник може “відсіювати” учасників та потенційних підрядників, використовуючи дискреційні повноваження та права у договорі. 

Всього станом на сьогодні між Сергієм Власенком та полтавськими комунальниками вже укладено 56 угод на виконання різних ремонтних робіт вартістю у понад 18 млн гривень.  За кількістю угод Власенко один із лідерів серед усіх підрядників управління.  

У 2021 році він також був переможцем аналогічної закупівлі із відповідними дискреційними пунктами стосовно оплати послуг. Але, як свідчить графік оплати платежів, їх відтермінування на 241 день не здійснювалось. 

 

Залиште відповідь