Лікарня Харкова накупила медичного обладнання на 42 мільйона 
14.09.2022   //   82 Переглядів

Харківська лікарня №17 наприкінці серпня-на початку вересня  купила різного медичного обладнання на 42,3 млн. грн.

Про це повідомляється в системі публічних закупівель Prozorro.

Три чернігівські компанії та дві київських перемогли в спрощених закупівлях, що провела Міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17 Харківської міської ради.

29 серпня замовник підписав договір з ТОВ «Аваком». Фірма зобов’язується поставити в лікарню систему ендоскопічної візуалізації у комплекті з гастроскопом CMOS EG-760R, колоноскопом CMOS EC-760R-V/M та бронхоскопом EB 530S. Вартість обладнання складає 7,25 млн грн.

31 серпня підписана угода з ТОВ “Аско Фарм”  на поставку стаціонарної цифрової мамографічної, рентгенівської системи Amulet Innovality FDR MS-3500. Виробник апаратури Fujifilm (Японія). Вартість обладнання 12,09 млн грн.

2 вересня лікарня оформила закупівлю у ТОВ «Сінекс» двох пересувних рентгенівських діагностичних цифрових систем загального призначення М 40-1А. Виробник Beijing Wandong Medical Technology (Китайська народна республіка). Вартість закупівлі 7,19 млн грн.

7 вересня лікарняний фонд поповнився п’ятьма наркозно-дихальними апаратами WATO EX-35 від ТОВ «К.-С.-групп» за 7,45 млн грн. Системи анестезіологічні загального призначення виробництва Shenzhen Mindray Bio-Medical Electronics (Китайська народна республіка). 

Також 7 вересня підписано угоду про придбання трьох систем УЗД з датчиками. Два комплекти апаратів УЗД DC-80 виробництва Shenzhen Mindray Bio-Medical Electronics (КНР) загальною вартістю 6 млн. 315 тис. 484 грн. поставить ТОВ «Українська торгово-медична компанія» і ще один комплект УЗД ТЕ-7 цього ж виробника вартістю 2 млн. 031 тис. 774 грн. – ТОВ «К.-С.-групп».

Все обладнання продавці повинні поставити в лікарню до 20 листопада. Попередня оплата товару складає 30% від вартості обладнання.

ТОВ «Аваком» зареєстровано в Київі в вересні 2018 року в місті масової реєстрації. Власник – киянин Олександр Голуб. В 2019 році фірма фігурувала в розслідуванні щодо ринкової вартості апаратів УЗД, які придбала Знам’янська лікарня Кіровоградської області. Чим закінчилася справа – невідомо.  На сьогодні компанія має 344 підписаних договорів на суму 366,64 млн. грн..

ТОВ “Аско Фарм” більше 10 років працює в галузі оптової торгівлі фармацевтичними товарами.  Компанія належить жителькам міста Городня Надії Артюх та Ларисі Самойленко. Підприємство має 144 підписаних договорів на суму 136,82 млн. грн. Зареєстрована компанія за адресою м. Чернігів, вулиця Івана Мазепи, будинок 59/2.    

За цією ж адресою у Чернігові прописано ТОВ «Українська торгово-медична компанія». Фірма також працює більше 10 років, але належить підприємцю-чернігівчанину Владиславу Артюху, який до фарм-бізнесу займається оптовою торгівлею текстильними товарами та електротоварами. До лютого 2021 року серед власників та засновників компанії була ТОВ “Медична торгова компанія» із Санкт-Петербургу. Компанія перемогла у двох закупівлях на суму 9,31 млн. грн.

ТОВ «К.-С.-групп» також з Чернігова. Більше 10 років фірма працює в галузі оптової торгівлі фармацевтичними товарами, текстилем, електрообладнання, хімічної продукції та ін., хоча прописана в звичайній квартирі житлового будинку. Власниця компанії жителька Чернігова Світлана Купа. На сьогодні її фірма перемогла у 37 закупівлях на суму 20,42 млн. грн.

ТОВ «Сінекс» зареєстрована у місті Києві в січні 2017 року. Власник Олександр Василенко з селища Мала Рача на Житомирщині.  Компанія перемогла у 365 закупівлях на суму 348,65 млн. грн.

 

 

 

Залиште відповідь