Замовники Рівненщини за серпень накупили цукру майже на півмільйона
13.09.2022   //   84 Переглядів

Протягом серпня замовники Рівненської області провели 31 закупівлю цукру та придбали його загалом на суму 423,22 тисячі гривень. Ціна продукту при цьому коливалась від 27,37 грн до 39,10 грн за кілограм. Частина закупівель проводилась поза межами Prozorro та не має відвантажених договорів. У таких контрактах визначити ціну кілограму цукру виявилось неможливо. 

Економічно найвигідніше придбав цукор минулого місяця Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №12 художньо-естетичного напрямку Рівненської міської ради. Освітяни, під керівництвом Тетяни Ткачук, замовили 400 кг товару витративши на нього 10,95 тисяч гривень. 

Постачальником на безконкурентній основі було обрано ФОП Олійника Вячеслава Дмитровича. Зареєстрований ще в 1997-му році підприємець є активним учасником публічних закупівель та встиг підписати через Prozorro бюджетних замовлень на 12,97 мільйонів гривень.  

Номер телефону Вячеслава Олійника вказаний в реєстраційних даних ФОПа, +38(067)-194-60-38, використовує тако інший ФОП з рівненською пропискою – Мушка Марія Григорівна. Ба більше, підприємиця вказала при реєстрації адресу електронної пошти, яка надзвичайно співзвучна прізвищу конкурента – oliinikov@ukr.net.

А от найдорожчий цукор серпня дістався КУ “Центр надання соціальних послуг” Висоцької сільської ради, який придбав 10 кг продукту за 391 гривню. Поставила замовлення ФОП Холодько Неля Вікторівна із села Сварицевичі Рівненської області. Перший бюджетний контакт підприємиця підписала у червні 2019-го року, з того часу в Prozorro отримали замовлень на суму 731,46 тис грн. В конкурентних торгах Неля Холодько за ці три роки участі не брала.

А от найбільше “цукрових” замовлень минулого місяця зібрав ФОП Кухарчук Павло Петрович, підписавши з Відділом освіти, культури, молоді та спорту Великоомелянської сільської ради чотири дрібні контракти, загалом на 6,68 тисяч гривень. Підприємець вельми успішно працює з бюджетними замовленнями, однак фактично завжди підписує контакти на невеликі суми. З моменту впровадження системи Prozorro Павло Кухарчук отримав більше тисячі замовлень на загальну суму 5,55 мільйонів гривень. 

 

Залиште відповідь