У Житомирі «Автомагістраль» відремонтує дві вулиці за 12 мільйонів
13.09.2022   //   75 Переглядів

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 8 вересня опублікувало наміри укласти угоди з ПП «Автомагістраль» на поточний ремонт вулиць Небесної Сотні та Покровської вартістю 12 млн грн.

Про це повідомляється на сайті електронних закупівель «Прозорро».

У першій закупівлі мова йде про поточний ремонт вулиці Покровська (від вулиці Київської до вулиці Михайла Грушевського, від вул. Лесі Українки до вул. Миколи Сціборського). Фірма переможець-відремонтує вулицю за 8 млн грн. 

Очікувана вартість робіт становила 8 млн 255 тис. грн. Єдиним конкурентом  «Автомагістраль» на торгах було ТОВ «Асфальт Плюс», пропозиція фірми була на 240 тис. дорожчою. У ході торгів учасники не торгувалися.

У другій закупівлі мова йде про поточний ремонт вул. Небесної Сотні (від вул. Київської до вул. Бориса Тена). «Автомагістраль» відремонтує вулицю за 4 млн грн.

Очікувана вартість робіт становила 4 млн 269 тис. грн. Конкуренцію на торгах ПП «Автомагістраль» склало ТОВ «Шляхбуд-5», запропонувавши цінову пропозицію на 264 тис. грн дорожчою. У ході торгів учасники теж не торгувалися.

 

Термін виконання поточного ремонту вулиць – до 20 листопада 2022 року.

 

ПП «Автомагістраль» засноване у 2001 році в Київській області, Вишгородському районі, село Синяк. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад. Власником фірми є Микола Олексійович Скоростецький, який у 2005-2007 роках очолював Службу автомобільних доріг у Київській області.

 ТОВ «Асфальт Плюс»  засноване в 2017 році в Житомирі. Спеціалізується фірма на будівництві доріг та автострад. Кінцевим бенефіціарним власником фірми є Размік Ванікович Петросян.

ТОВ «Шляхбуд-5» засноване в 2018 року у Житомирі. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад. Власником фірми є Володимир Гаврилюк, Олександр Шелопугін, Ярослав Галушко, Олександр Омельянчук та Віталій Кисліцький.

Залиште відповідь