Пов’язані підприємці розіграли закупівлю податківцями паперу на півмільйона
13.09.2022   //   59 Переглядів

ДПСУ в особі ГУ в Черкаській області 7 вересня опублікувала в системі “Прозорро” договір на закупівлю канцелярського паперу, вартістю трохи більше 560 тисяч гривень. Договір укладений за результатом проведеної спрощеної закупівлі, участь у якій взяли 4 учасники.

Найнижчу ціну запропонувало товариство “Майстер принт сервіс”. Їхня пропозиція зі старту була  550 211 тисяча гривень і не змінювалась. Проте компанія не надала всіх належних документів та була дискваліфікована. 

Друга за вартістю пропозиція надійшла від одного з національних лідерів ринку – “Торгово-Виробничої Групи Український папір” (Київ). У результаті аукціону вони знизили власну стартову пропозицію та запропонували ціну договору – 564 546,24 гривень, але також були дискваліфіковані. Учасник не надав копію аналогічного договору за 2020 рік, надавши договори за 2021 рік. У свою чергу замовник прописав вимогу надати копії аналогічних договір “за 2020 та  2021 роки” тобто вимагав мінімум два договори по одному на кожен рік. 

Третім учасником, що і став переможцем, є місцева підприємиця Наталія Косик, що запропонувала ціну у 564 720. На сьогодні для Косик це найбільша угода укладена із замовниками з системи “Прозорро”.

Під час реєстрації фізичною особою-підприємцем Наталія Косик зазначала контактний номер телефону – аналогічний з номером телефону “Майстер принт сервіс” та у свій час претендувала на земельну ділянку у лісі, передачу якої згодом заблокував черкаський міський голова Анатолій Бондаренко. 

Косик пов’язували із родиною депутата Черкаської міської ради Іваном Сухарьковим: з його дружиною Наталією, яка протягом багатьох років займається бізнесом, пов’язаним із ремонтом оргтехніки і є директором та власником компанії “Майстер принт сервіс”. 

Залиште відповідь