Закарпатські освітяни купують у фірми екс-керівника «Мукачівводоканал» електрокотли вдвічі дорожче прайсу виробника
12.09.2022   //   151 Переглядів

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради 30 серпня підписало договір із ТОВ «Омета-Карпати»на на купівлю електрокотлів за 5,1 млн грн.  

Звіт про укладання договору оприлюднили у системі «Прозорро».

Заплановано купити електрокотли Tenko у кількості 124 штуки. Згідно специфікації обладнання, ціна на один котел, залежно від потужності, коливається від 27 до понад 74 тис. грн. На сайті компанії Tenko, ціни на такі ж самі моделі у 2,25 разів дешевші.

ТОВ «Омета-Карпати» займається монтажем водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. Її керівником значиться колишній керівник Мукачівського міського комунального підприємства «Мукачівводоканал» Ігор Федорняк, який очолював КП до грудня 2021 року. Бенефеціар компанії – дружина ексчиновника Маріанна Федорняк. 

Участь у державних закупівлях компанія бере з 2016 року. Сума виконаних договорів 6,4 млн гривень, активних – 10,2 млн. Замовником послуг компанії є переважно управління та комунальні підприємства Мукачівської міської ради. 

Згідно даних з Єдиного веб-порталу використання публічних коштів е-Data, у 2016 році, за рік до того як Ігор Федорняк «Мукачівводоканал», ТОВ «Омета-Карпати» відремонтувало для КП дві котельні на суму майже 400 тис грн. Після свого звільнення Федорняк продовжує надавати водоканалу послуги з виготовлення проектно-кошторисної документації як ФОП. 

Пов’язана з екскерівником КП ТОВ «РЕГЛЕС-С.І.С.», не припиняла вигравати у «Мукачівводоканалу» аукціони на товари і послуги також у період, коли він очолював комунальне підприємство. Загальна сума договорів 9,9 млн грн.

Залиште відповідь