Мукачівські комунальники купують за мільйон пальне у компанії, яку судять за непоставлений бензин
12.09.2022   //   202 Переглядів

Мукачівське міське комунальне підприємство «Ремонтно-будівельне управління» за результатами тендеру 25 серпня замовило у ТОВ «Мотто Контракт» пальне на суму 1,01 млн грн. 

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Згідно підписаного 31 серпня договору, переможець до 21 листопада зобов’язується поставити замовнику 15 тис літрів дизельного палива та 5 тис літрів бензину А-95 по ціні за 1 літр 51,35 грн та 48,80 грн відповідно.

Переможець ТОВ «Мотто Контракт» бере участь у державних закупівлях на постачання палива два роки. Вартість договорів за цей час – 47,4 млн грн. У серпні цього року один із замовників, відділ освіти і науки Нікопольської міської ради, подав на ТОВ до Господарського суду за невиконання зобов’язань по договорам на придбання товару від січня 2022 року. Освітяни вимагають повернути кошти за непоставлений бензин у розмірі на суму понад 107 тис гривень

Берефеціарним власником «Мотто Контракт» значиться Клипа Роман з Донецька. Згідно даних аналітичної системи «Youcontrol», пов’язаний з ТОВ «Мотто Кард» та «Торгівельною компанією «Сінтез ойл», які до 2021 року також брали участь в аукціонах на постачання палива бюджетним установам. Поточна сума договорів двох компаній – 261 та 168 млн грн. відповідно. Ці компанії також відповідачі судових процесів у Господарських судах по невиконанню умов договорів за непоставлене замовникам пальне.

Залиште відповідь