Водоканал Кривого Рогу віддасть улюбленцю ще 700 тисяч за пісок та щебінь 
11.09.2022   //   88 Переглядів

7 вересня КП «Кривбасводоканал» підписало договір з ТОВ «Укртемп» вартістю 675 тис. грн. на постачання піску та щебеню.

Про повідомляється в системі Прозорро.  

Тендер замовник проводив за спрощеною процедурою. В закупівля взяли участь дві компанії – ТОВ «Кривбастрансбуд» та ТОВ «Укртемп». Пропозиція ТОВ «Кривбастрансбуд» за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, проте тендерний комітет КП «Кривбасводоканал» відхилив заявку, бо переможець надав на тендер Статут без підпису уповноваженої особи. Вчергове договір на постачання сипучих будматеріалів отримало ТОВ «Укртемп».

Згідно замовлення водоканалу, на об’єкти замовника в межах міста необхідно поставити 300 тонн річкового піску та 2 000 тонн доменного щебеню фракції 20-40. ТОВ «Укртемп» запропонувало пісок за ціною 541,67 грн за тонну та щебінь за ціною 200 грн за тонну.

ТОВ «Укртемп» зареєстровано у березні 2014 року та належить мешканцю Кривого Рогу Віктору Победрі. Підприємство реалізує будівельні сипучі матеріали. З КП «Кривбасводоканал» «Укртемп» має тендерні стосунки з 2017 року – в активі підприємства 10 успішних закупівель загальною вартістю 14,9 млн. грн. Переважно комунальники закуповували в фірми Победрі пісок, щебінь та відсів, але в 2021 році на 4 млн грн. замовили послуг з технічного обслуговування та ремонту дорожньо-транспортних засобів.

ТОВ «Кривбастрансбуд» працює в сфері оптової торгівлі лісоматеріалами та стройматеріалами. Компанія зареєстрована в 2017 році в Кривому Розі, але зорієнтована на роботу в місті Дніпро. Компанія належить у рівних частинах Артему Лихенку та Антону Локазюку. З водоканалом Кривого Рогу компанія жодного разу не співпрацювала.

 

Залиште відповідь