Чиновники Кривого Рогу докинули улюбленцю 100 мільйонів на відновлення доріг
11.09.2022   //   124 Переглядів

6 серпня Департамент розвитку інфраструктури міста (ДРІМ) виконкому Криворізької міської ради  підписав договір вартістю 99,9 млн. грн. з ТОВ «Весташляхбуд» на надання послуги з аварійних, відновних робіт та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності міста Кривого Рогу, суміщених з ділянками автомобільних доріг загального користування державного значення.

Про це повідомляється в системі Прозорро.

Закупівля проведена як спрощена відповідно до постанови КМУ №169 від 28 лютого 2022 р. «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (зі змінами). Конкурентів у ТОВ «Весташляхбуд» на торгах не було.

Згідно технічної документації експлуатаційне утримання та відновлення доріг буде відбуватися на 15 криворізьких вулицях: Дніпровське шосе, Лермонтова, Купріна, Кобилянського, Мерецького, Піхотинська, Старовокзальна, Володимира Великого, Нікопольське шосе, об’їзна дорога, Миколаївське шосе, Пожарського, Криворіжсталі, проспект Південний та проспект Миру.

Спочатку термін надання послуг був до 23 серпня 2022 року. Проте 22 серпня замовник та підрядник уклали додаткову угоду про зменшення ціни на 32,9 млн. грн. та подовження терміну дії  договору до кінця 2022 року.

ТОВ «Весташляхбуд» контролює весь ринок дорожніх робіт в Кривому Розі. Тільки Департамент розвитку інфраструктури міста уклав з підприємством 71 договір на 2,6 млрд. грн. Фірма працює виключно не території Кривого Рогу і загалом отримала від криворізького бюджету підрядів на 3,2 млрд. грн.

ТОВ «Весташляхбуд» входить до пулу компаній одеського бізнесмена Сурена Сардаряна. За даними аналітичної платформи YouControl, бізнес-структурам Сардаряна належить третина фірми. Ще одну частину оформлено на Ганну Лаврешину – доньку екс-мера Кривого Рогу Юрія Любоненка. З жовтня 2021 року до числа бенефіціарів ТОВ «Весташляхбуд» увійшов син головного рабина Кривого Рогу Едері Менахем Мендель. Сім’я рабина Лірона Едері отримала контроль над третиною цього криворізького підприємства. 

Раніше ми писали, що ДРІМ в березні 2022 року підписав договір вартістю 431 млн. грн. з ТОВ «Весташляхбуд» на поточний ремонт вулиць та доріг міста. Але до цієї угоди вже 4 рази вносили зміни та кожного разу зменшували вартість закупівлі. Всі заявлені в серпневій угоді дороги вже планували ремонтувати в березневому тендері. 

 

Залиште відповідь