Психоневрологічний інтернат витратить 250 тисяч на туалет для переселенців
09.09.2022   //   81 Переглядів

Гельмязівський психоневрологічний інтернат 7 вересня повідомив про намір укласти договір з підприємцем Геннадієм Кущенко на ремонт туалету для потреб внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території закладу.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. Вартість угоди за результатом аукціону, у якому взяв участь один учасник, складе 246 тисяч гривень.

Відповідно до технічного завдання, підрядник має демонтувати існуючі два унітази та душ. На їх місце встановить нову сантехніку: душ, піддон для душу, один унітаз та умивальник. Окрім того, мають бути замінені труби та облицьовано стіни керамічною плитко. Площа облицювання – 39 квадратних метрів. 

Підприємець-підрядник Геннадій Кущенко зареєстрований у Черкасах та з 2016 року має 90 угод з різними замовниками на території області загальною вартістю понад 6 млн гривень. 

Найбільша кількість угод у Кущенка укладена саме з Гельмязівський психоневрологічним інтернатом: 28 угод на суму понад 2 млн гривень. Предметом угод є виконання поточного та капітального ремонтів приміщень інтернату.  

Директором закладу протягом тривалого часу є Світлана Омелян, що до 2021 року працювала у статусі виконуючого обов’язки директора, а наприкінці минулого року отримала повноцінний контракт терміном на 2 роки. Станом на сьогодні у закладі, окрім підопічних, проживають також і вимушені переселенці. 

Залиште відповідь