Полтавські комунальники продовжили коштовну оренду стареньких Ланосів
09.09.2022   //   108 Переглядів

Комунальне підприємство “Добробут” Полтавської міської ради 2 вересня уклало договір оренди двох вживаних автівок, загальною вартістю 115 тисяч гривень.

Інформація про це міститься у системі “Прозорро”.

 Договір укладено за результатом проведеної спрощеної закупівлі, участь у якій взяв один учасник – Олександр Пасюта. Саме він надасть в оренду комунальникам два ЗАЗ “Лоноси” у форм-факторі пікап, що виготовлені у 2013 та 2016 році відповідно.

 Вони вже не вперше орендуються комунальниками. Всього, починаючи з вересня 2021 року, між КП “Добробут” і Олександром Пасютою укладено 4 угоди загальною вартістю 427 тисяч гривень. Вартість оренди автівок за цей час зросла з 24 тисяч гривень на місяць у вересні 2021 року до 38 тисяч 400 гривень відповідно до нової угоди. Автівки надаються Пасютою без паливних матеріалів та водіїв. 

Згідно з інформацією з профільних сайтів, середня вартість придбання вживаного вантажного пікапу Ланос 3 тисячі 100 доларів США або ж близько 125 тисяч гривень за теперішнім курсом.

Комунальне підприємство “Добробут” було створене Полтавською міською радою у березні 2021 року і фактично займається харчуванням полтавських школярів, здійснюючи закупівлі відповідних продуктів та утримуючи харчоблоки навчальних закладів. Очолює підприємство Катерина Гарбар.  

Залиште відповідь