Показані у день міста латунні таблички коштували одеситами 130 тисяч
09.09.2022   //   84 Переглядів

Три латунні таблички з написами міст, які в Одесі відкрили на День міста, обійшлися міському бюджету в 128 тисяч гривень.

Інформація про це розміщена на порталі “Прозорро”.

2 вересня міський голова Одеси Геннадій Труханов під час святкування Дня міста помпезно відкрив оновлений вказівник відстані та напрямку до міст побратимів. На ньому з’явилися три нові таблички “Маямі”, “Маямі Біч” та “Венеція”. Не церемонії відкриття були присутні місцеві чиновники, військові, а також декоровані аніматори. 

Нові таблички були встановлені на місці раніше знятих вказівників до російських та білоруських міст.

Закупівля відповідних вказівників відбулася напередодні. 26 серпня місцеве комунальне підприємство “Сервісний дім” завершило завершило спрощену закупівлю, уклавши угоду з підприємцем Олександром Бабіним. Вартість договору на виготовлення трьох латунних вказівників склала 128 тисяч гривень. 

Згідно з текстом договору та оголошенням до закупівлі, таблички мали бути виготовлені фактично за 5 днів. Потенційні учасники закупівлі скаржилися на це, але їхні скарги враховані не були. Участь у закупівлі взяв лише один учасник-переможець Бабін.

Він є одним з улюбленців Одеської мерії у постачанні різної сувенірної продукції. На сьогодні у його активі понад 130 угод з різними замовниками на суму понад 3 млн гривень, левова частина з яких – з виконавчим комітетом Одеської міської ради.

 

Залиште відповідь