Гайсинські комунальники зекономили більше половини від завищеної очікуваної вартості дорожньої солі
08.09.2022   //   86 Переглядів

За результатами проведених відкритих торгів Гайсинський комбінат комунальних підприємств підписав з ПП “Віктор-ком Імпекс” договір на постачання 100 тон дорожньої солі. Контрактом передбачено, що підприємство поставить товар до 30 вересня поточного року за 940 тисяч гривень. 

Прикметно, що очікувана вартість закупівлі була суттєво вищою за фінальну вартість замовленого товару – аж 2 мільйона гривень. Яким чином замовник визначав цю вартість зацікавило й Держаудитслужбу, яка прийняла рішення про проведення моніторингу в день підписання договору поставки – 6 вересня. 

У відповідь на запит аудиторів комбінат надав посилання на чотири пропозиції постачальників опублікованих на порталі Prom.ua. Відповідно до цих пропозиції вартість солі становила від 11,7 до 19 тис грн за тону. 

Участь у торгах взяло одразу п’ять фірм, які доволі активно торгувались, скинувши ціну від початкової пропозиції в 1,9 мільйона до 940 тисяч гривень за партію. Остаточна ціна виявилась аномально низькою у порівнянні з конкурентами. Однак ПП “Віктор-ком Імпекс” пояснило її тим, що є прямим імпортером солі з Румунії та має діючий договір про транспортування продукції з гарантованим забезпеченням завантаження продукції за кордоном. Оскільки сіль фірма планує доставляти одразу від виробника до замовника собівартість товару, з урахуванням усіх додаткових витрат, складатиме 868,53 тис грн за 100 тон.

Єдиним власником та керівником ПП “Віктор-ком Імпекс” є Віктор Божеску, якому до середини червня 2022 року також належало ТОВ “Бау-ком”.

Конкуренцію підприємству на торгах складали: ФОП Ракша Тетяна Анатоліївна з Києва, тернопільске ТОВ “Зальц” Юлії Іванечко, дніпровське ТОВ “Аріал Альянс” Юрія Гнітецького та ТОВ “Зіо-спорт” зі Львова, яке належить Ігорю Зюбрику

Залиште відповідь