Фірми з Дніпра та Кривого Рогу розіграли 4 мільйона на асфальтування
08.09.2022   //   400 Переглядів

КПТМ “Криворіжтепломережа” 8 червня 2022 року  підписала договір з ТОВ “Барнат” на асфальтування порушених під час ремонтних робіт територій, сума угоди склала 3,65 млн грн.

Про це інформує система Прозорро.

Згідно технічної документації, необхідно улаштувати асфальтобетонну суміш 3200 м2 товщиною 4 см та 3500 м2 товщиною 5 см, улаштувати 100 м3 підстильних та вирівнювальних шарів основи із шлакового щебеню та улаштувати 300 м2 асфальтобетонного покриття доріжок та тротуарів товщиною  3 см. Нарізати 4 000 м швів в покритті дорожнього одягу або в асфальтобетоні, а також потрібно розібрати 35 м3 надлишків злежалого доменного щебеню/шлаку, навантажити вручну 66,5 т сміття та перевезти його на відстань до 30 км.

На роботи з відновлення асфальтобетонного покриття після ремонту теплових мереж “Криворіжтепломережа” планувала витратити 4 млн. грн.

Учасниками спрощеної закупівлі стали ТОВ “Ландшафт” та ТОВ “Автомагістральбуд” з Дніпра і криворіжці ТОВ “Барнат”.  Під час торгів дніпряне знизили початкову ціну на мільйон. Остаточна пропозиція ТОВ “Ландшафт” була 2,99 млн грн., а ТОВ “Автомагістральбуд” – 3 млн. грн.

Але замовник відхилив обидві економічно вигідніші пропозиції – ТОВ «Ландшафт» та ТОВ “Автомагістральбуд” по черзі відмовилися від підписання договору. Комунальники обрали підрядником ТОВ “Барнат”, що  запропонувала асфальтування за 3,66 млн грн. Всі замовлені роботи підприємству необхідно виконати до 15 грудня 2022 року.

Компанія «Барнат» існує з 2011 року та зареєстрована у Кривому Розі. Бенефіціарний власник підприємства – Ліана Погосян з Апостолівського району. Компанія активно працює у сфері публічних закупівель, вона є переможцем у 68 закупівлях на суму 51,27 млн. грн. Левову частку із усіх замовлень їй надали криворізькі тепловики.

Директором ТОВ «Барнат» оформлена уродженка селища Радушне Олена Андрощук. Вона є обвинуваченою по двом кримінальним справам про привласнення коштів та розтрату, за яким потерпілою стороною є КПТМ “Криворіжтепломережа” та ДВГРЗ ДСНС України.  В 2020 році ці дві справи об’єднали в одну. Останнє засідання суду, згідно даних реєстру судових рішень, було 21 липня 2021 року. Андрощук на судове засідання не прийшла, суд відклав засідання на вересень і вимагав та здійснити привід обвинуваченої для участі у судовому засіданні. На цьому справа зупинилася.

Засновниками ТОВ “Автомагістральбуд” є Арцрун Оганян та Тагуі Оганян. Ця компанія також має звинувачення у привласненні коштів та розтраті і є однією з фігуранток у кримінальному провадженні № 42020040000000600 від 28.08.2020. Справа ще розглядається Дзержинським районним судом Кривого Рогу.

ТОВ «Ландшафт» зареєстрована в 2001 році. За більш як 20-річну історію свого існування кілька разів змінювала напрямок діяльності і власників. Сьогодні ТОВ «Ландшафт» працює в сфері  будівництва інших споруд і оформлено на Вікторію Атаманову. Раніше ця дніпровська компанія також підіграла на тендері на ремонт покрівлі котельної «Криворіжтепломережі». 

 

Залиште відповідь