Фірма з оточення комунальника-депутата отримала більше мільйона на ремонт харківської школи 
08.09.2022   //   133 Переглядів

Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради у серпні за 1,21 млн грн. замовило ТОВ «СБ Рембудсервіс» капремонт будівлі школи по вул. Проскури, що знаходиться в одному з районів Харкова, який є одним з найбільш постраждалих від обстрілів російських окупантів.

Про це пише «Харківський антикорупційний центр» із посиланням на дані «Прозорро».

Власниками «Рембудсервіс» є Катерина Гученко, Петро Єрмаков, Олександр Шепотько (керівник). Це підприємство є правонаступником ПАТ «СБ Рембудсервіс», власниками якого були Семен Сирота, Катерина Гученко, Петро Єрмаков. А, керівником все той же Олександр Шепотько.

Раніше, з 2010 року посаду генерального директора «Рембудсервіс» займав сам Семен Сирота. А бухгалтером в той час була Катерина Гученко.

З 2011 до кінця 2020 років Семен Сирота був директором КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», в минулому році він був заступником міського голови, який курував сфери ЖКГ міста, тепер знову є очільником комунального підприємства.

Олександр Шепотько протягом років був помічником Сироти як депутата міської ради. 

Зараз ця фірма продовжує отримувати підряди міської ради. Крім ремонту школи, ТОВ «СБ Рембудсервіс» цього тижня отримало ще підряд на заміну вікон в будівлі районного управління соціального захисту.

Залиште відповідь