Cуд Кривого Рогу дозволив з’ясувати, чи підміняли підрядники будматеріали під час ремонту спортзалу
08.09.2022   //   126 Переглядів

 Центрально-Міського районний суд Кривого Рогу надав дозвіл слідчому прокуратури на вилучення зразків лінолеуму в школі № 126 для проведення експертизи.

Про це стало відомо з ухвали, опублікованої в реєстру судових рішень.  

Повідомляється, що слідчим відділом Криворізького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області проводиться досудове розслідування по кримінальному провадженню № 12022041230000126 від 25.01.2022. Є підозра, що службова особа місцевого самоврядування за попередньою змовою з службовою особою підприємства міста Кривого Рогу під час ремонтних робіт в одній із шкіл на мікрорайоні Зарічний здійснили заволодіння бюджетними коштами і підмінили будівельні матеріали на низькоякісні та дешевші. 

Мова йде про роботи по ремонту приміщень спортивної зали вартістю 1,74 млн грн. та лінолеум, який застелили в шкільному спортзалі.

Як сказано в судовому документі, в акті виконаних робіт за грудень 2021 року ціна за 1 кв. м. лінолеуму спортивного Tarkett Omnisports V65 6,5 mm Royal Blue становить 677 гривень. Слідчий вже має фрагмент лінолеуму безпосередньо від виробника в якості речового доказу. Тепер потрібно отримати фрагмент лінолеуму із спортивної зали школи №126, щоб провести експертизу та порівняти ці матеріали.

Капітальний ремонт приміщення спортивної зали Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 на мікрорайоні 5-й Зарічний на замовлення Департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради виконувала компанія ТОВ «Віват-КР».

ТОВ «Віват-КР» зареєстровано в березні 2019 року. Власники фірми Віталій Медведєв та Валерій Шабанов. До початку 2020 року серед бенефіціарів компанії, за даними аналітичної платформи Youcontrol, був нинішній депутат Дніпропетровської обласної ради від партії Блок Вілкула «Українська перспектива» Ігор Доценко. Ремонт спортивного залу в школі на мікрорайоні Зарічний – перший виграний тендер компанії.

 

 

 

Залиште відповідь