«Автострада» отримає ще 64 мільйони на прикордонний міст під Молдовою
08.09.2022   //   136 Переглядів

Служба автодоріг Вінницької області 29 серпня уклала з ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» угоду про будівництво прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні вартістю 64 млн 240,9 тис. грн.

Про це йдеться в системі Prozorro.

Закупівлю провели без тендеру за переговорною процедурою, бо в замовника виникла необхідність у замовленні додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі, укладеного минулоріч. Підприємство вже проводило роботи на цьому об’єкті, отримавши минулого року підряд на 3,4 млрд грн, із яких на 2021 рік було передбачено 13 млн грн, на 2022 рік – 666,4 млн грн, 2023 рік – 2,7 млрд грн.

Строк виконання договору на 64 млн грн – 31 грудня. При чому в угоді сказано, що його вартість є динамічною та може змінюватися у залежності від оновлення нормативних документів щодо ціноутворення. Міст будують в районі населених пунктів Ямпіль – Косеуць.

За інформацією з аналітичної системи Youcontrol, ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» з Вінниці входить до групи компаній MS Capital Максима Шкіля. Група об’єднує компанії, що працюють в різних сферах, зокрема будівництво доріг, логістика, продаж авто, АПК та інших. Як писали «Наші Гроші», компанія входить до переліку підприємств, яким під час війни заплатили найбільше коштів з держбюджету. За період участі в закупівлях підприємство освоїло договорів на 11,5 млрд грн.

 

Залиште відповідь