У Вінниці поліція охорони купила позашляховик за майже 2 мільйони
07.09.2022   //   89 Переглядів

Управління поліції охорони у Вінницькій області 1 вересня оприлюднило повідомлення про укладену угоду на купівлю Автомобіль Toyota RAV 4  у ТОВ «АВТО-Плаза» за 1,85 млн грн.

Про це йдеться у системі Prozorro.

Закупівлю провели без тендеру, скориставшись процедурою «Українська визвольна війна», яка на період воєнного стану дозволяє замовникам швидко закупити необхідне, лише оприлюднивши угоду.

В обґрунтуванні необхідності саме такої процедури замовник також послався на висновок Торгово-промислової палати, яка засвідчила, що збройна агресія РФ є форс-мажорною обставиною для суб’єктів господарської діяльності, а отже вони купують авто без тендерів.

За інформацією, оприлюдненою в системі Prozorro, купують авто Toyota RAV 4 ADVENTURE в комплектації 2.5 AWD-i, e-CVT. Більш детальних даних замовник не вказав і станом на 5 вересня не оприлюднив укладену угоду.

На сайті автосалону авто з подібними параметрами вартує від 1,6 млн грн.

Засновниками ТОВ «АВТО-Плаза» є Олексій Миколайович Панасюк та Валерій Володимирович Боржков з Херсона. Останній на виборах у 2015 році безуспішно балотувався до Херсонської облради від «УКРОПу». За період участі в публічних закупівлях фірма освоїла договорів на поставку авто та техобслуговування на понад 14 млн грн.  

 

Залиште відповідь